BETS10 Para Yatırma ve Çekme Yöntemleri

Bahisler sonucunda kazanmış olduğunuz veya üyelik hesabınıza daha önce göndermiş olduğunuz paraları çeşitli yöntemler kullanarak Bets10 para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Paranızı çekebilmeniz için oynamış olduğunuz kuponların kazancı veya kazançları site tarafından onaylanmış olmalıdır. Onaylanmış olan kazançlarınız üyelik hesabınıza aktarılacaktır. Üyelik hesabınızdan bu paraları çekebilmeniz için site, sizden bazı onaylama ve kimlik doğrulama işlemlerini yapmanızı isteyecektir. Genellikle 2.000 Euro veya bu rakamın üzerindeki tutar ödemelerinde bu işlemler yapılmaktadır. Ancak zaman zaman bu tutarın altındaki ödemeler için de onaylama ve kimlik doğrulama işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemler tamamen üyelerin güvenliği amacı ile yapılan işlemlerdir. Üye hesaplarından, daha önce aksi bir durumda anlaşma yapılmadı ise 24 saat içerisinde en fazla 50.000 Euro çekilebilmektedir.

Bets10 para çekme işlemlerinizi Türkiye’den gerçekleştirebileceğiniz şu an için kullanılan en güncel yöntemler şunlardır: Transfercard, EcoPayz, VISA, Mastercard, Maestrocard, Havale/Swift.

Transfercard Nedir? Transfercard ile para çekme nasıl yapılır?

Transfercard, Bets10 tarafından sunulan ve üyelik hesabınızdan çok hızlı bir şekilde para çekmenize olanak sağlayan bir para çekme yöntemidir. Bets10 para çekme yöntemleri arasında en sık kullanılan yöntemdir. Üyeler tarafından bu denli sık tercih edilmesindeki temel neden, bu işlem ile hızlı para transferinin gerçekleştirilebilmesidir. Transfercard almak çok kolaydır. Site üzerinden para çekme sayfanızın Visa/Mastercard/Transfercard bölümünde yer alan “Kart iste” kısmından bu kartı talep edebilirsiniz. Kart ücreti olarak 30 TL tahsil edilmektedir. 15 gün içerisinde kartınız adresinize teslim edilmektedir.

bets10 transfer kart nasıl alınır?

 

Transfercard yöntemi ile Bets10 üyelik hesabınızdan tek seferde en az 100 TL, en fazla 5.000 TL çekebilirsiniz. İşleminizin gerçekleşme süresi ise 24 saattir. İşleminizi haftanın 7 günü ve 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Paranızı dilediğiniz ATM’den TL olarak çekebileceğiniz gibi döviz ödemesi yapan ATM’lerden Dolar veya Euro olarak da çekebilirsiniz. Aynı zamanda mağazalardaki POS cihazları vasıtası ile alışverişlerinizde de bu kartı kullanabilirsiniz.

Transfercard ile ATM’lerden para çekme işlemlerinizde ve yapacağınız alışverişlerde bazı masraflar alınmaktadır. Bu masrafları sitenin ilgili sayfasından öğrenebilirsiniz.

EcoPayz ile para çekme nasıl yapılır?

EcoPayz ile Bets10 para çekme işleminizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Oldukça güvenli bir yöntemdir. EcoPayz ile Bets10 üyelik hesabınızdan tek seferde en az 50 TL, en fazla 5.000 TL çekebilirsiniz. İşleminizin gerçekleşme süresi ise 24 saattir. İşleminizi haftanın 7 günü ve 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Ecopayz ile para çekebilmeniz için daha önce en az bir defa bu yöntem ile üyelik hesabınıza para yatırmış olmanız gerekmektedir. Site üzerinden para çekme sayfanızın Ecopayz kısmına giriş işleminin ardından hesap numaranızı ve para birimini seçmelisiniz.

EcoPayz hesabınız için de kart talep edebilir ve bu kart ile tıpkı Transfercard’ta olduğu gibi ATM’lerden para çekebilirsiniz. Aynı zamanda alışverişlerinizde de bu kartı kullanabilirsiniz. Kart talebinizi EcoPayz üyelik sayfasından yapabilirsiniz.

VISA, Mastercard veya Maestrocard ile para çekme nasıl yapılır?

Bets10 para çekme işlemleri için VISA, Mastercard veya Maestrocard logolu kredi kartlar kullanılmaktadır. Bu yöntem ile Bets10 üyelik hesabınızdan tek seferde en az 200 TL, en fazla 5.000 TL çekebilirsiniz. İşleminizin gerçekleşme süresi ise 5 iş günüdür. İşleminizi haftanın 7 günü ve 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle kredi kartı ile para çekebilmeniz için daha önce en az bir defa bu yöntem ile üyelik hesabınıza para yatırmış olmanız gerekmektedir. Site üzerinden para çekme sayfasında yer alan Visa/Mastercard/Transfercard seçeneğine giriş yaptıktan sonra kart bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Kredi kartı limitinizden daha yüksek tutarda para çekme işlemi talebiniz olması durumunda, bu işleminiz gerçekleşmeyecektir!

Havale/Swift ile para çekme nasıl yapılır?

Bets10 para çekme işlemleri için site üzerinden para çekme sayfanızın “Banka Havalesi” kısmına giriş yapmalısınız. Buradaki ilgili kısımları hatasız bir şekilde doldurarak para çekme talebinizi oluşturabilirsiniz. Bu yöntem ile Bets10 üyelik hesabınızdan tek seferde en az 350 TL, en fazla 20.000 TL çekebilirsiniz. İşleminizin gerçekleşme süresi ise 5 iş günüdür. İşleminizi haftanın 7 günü ve 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Sizden ‘’Banka ve şubenizin ismi, TL IBAN numaranız ve Euro IBAN numaranız istenmektedir. Her iki hesabınızın da olması gerekmektedir. Aksi takdirde işleminizi gerçekleştiremezsiniz. Bu yöntem ile yalnızca kendi ait hesaba havale ile para çekebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*